Elastik Kızlık Zarı İlk Gecede Problem Olabilir . Çözümü ?

Kızların %10 unda kızlık zarı esnektir yani alastiki kızlık zarı vardır. Bu şu anlama gelir standart boyutlarda bir penis ereksiyon halinde iken vajinaya girerse kızlık zarı esnek olduğu için yırtılmaz ve kızlık zarı kanamasıda meydana gelmez. Bu evlilik öncesi birçok kız tarafınca avantaj olarak görülür , facebook ta veya benzer sitelerde tanıştıkları erkeklerle gönül rahatlığı ile birlikte olup hasara uğramamak .. tabii bu arada kazara hamile kalanlar yine bizimle görüşmek durumunda kalacaklar o ayrı bir boyut.


3 Aydan Eski Yırtılmış Kızlık Zarı Dikimi İçin 

3 Aydan Önce Bozulmuş Kızlık Zarı Dikimi İçinTutucu çevrelerde büyütülen iyi aile çocuğu delikanlılarda ülkemizde kızlık zarına yani bekarete büyük önem vermeye devam ediyorlar. Oğlan anneleri erkek çocuklarına gelin olarak alacakları kızlarda ilk önce bekaret ararlar. " yaa teyze benim kızlık zarım esnek , o yüzden kanlı çarşav veremedim " demeleri çok inandırıcı olmaz ve genelde büyük kavgalara ve rezalete yol açabilir.
Kızlık zarının ortasında anatomik olarak irili ufaklı delikler vardır , bu deliklerden adet kanı geçmektedir. Bazı kızlık zarlarındada ortada tek bir büyük delik vardır. bu genelde parmak girecek kadardır ama penisin mantara benzeyen baş kısmı yani glans penis büyük olduğu için bu küçük deliği yırtarak gerdek gecesindeki kızlık zarı kanamasını oluşturur ve kızın bekareti bozulmuş olur . kızlık zarının ortasındaki delik bazı kızlarda normalden daha büyüktür ve cinsel ilişkiye yani penisin vajinaya girmesine izin verir , işte bu durumda esnek kızlık zarı tabir edilen kızlık zarı çeşidi ortaya çıkar.
Esnek kızlık zarı evlilik öncesi kızlara büyük bir özgürlük sağlar ama nihayetinde ciddi  bir ilişki ortaya çıkıpta evlilik sözkonusu olduğunda esnek kzılık zarını nasıl izah ederim diye bir endişe kaplar kızın yüreğini. Gerçektende esnek kızlık zarı bozulmuş kızlık zarı muamelesi görmektedir bazı çevrelerde . kaynananız size " ben nerden bileyim daha önce biriyle cinsel ilişkiye girmediğini diyerek sizi yerin dibine batırabilir.

Esnek Kızlık Zarının Çözümü:

Esnek kzılık zarlarını normal kızlık zarına çevirmek mümkündir. Kızlık zarının ortasındaki adet deliğini cerrahi olarak biraz daraltmak kafi gelmektedir.

Esnek Kızlık Zarı Onarım Fiyatı :


Bu blogdaki popüler yayınlar

Esnek kızlık zarı dikimi

Esnek kızlık zarı ilişkiye girdiği anlaşılır mı ?

Esnek kızlık zarı nasıl anlaşılır ? 2020

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.