Esnek kızlık zarı nasıl yırtılır ? 2020

Esnek kızlık zarı nasıl yırtılır diye 2020 senesinde merak eden çok hastamız oluyor , genellikle sürtünme şeklinde ön sevişme yaşayanlar, kısmi cinsel birleşme denetimleyenler , yada tam penetrasyon olmasına rağmen kızlık zarı kanaması ortaya çıkmaz ise kızlık zarının esnek olduğu düşünülür ve bu konuda araştırma yapılır. Esnek kızlık zarı yaklaşık 20 bayandan birinde rastlanır. Bu yazımızda esnek kızlık zarı dışında kızlık zarı dikimi fiyatı , kızlık zarı muayenesi ve kürtaj fiyatları konundada bilgiler veriyoruz. Kanunlar ve etik sebeplerle buraya fiyat yazmıyoruz.

Esnek kızlık zarı nasıl yırtılır ?

Kızlık zarının esnek olması az rastlanan bir durumdur ve ilk cinsel ilişkide kanama olmadığı zaman kızlık zarının esnek olabileceği akla gelir , peki kanama olmasada kızlık zarı bozulmuş olabilir mi ? Aslında esnek kızlık zarı ortada tek delikli kızlık zarının bir alt çeşididir , cinsel ilişkide penis abartılı geniş olan ortadaki delikten geçer ve kızlık zarı tam olarak yırtılmasada içten ayrışır ve kanama olmaz , dolayısı ile kızlık zarı yırtılmış kabul edilebilir. Ama esnek kızlık zarının tam olarak yırtılması bazı durumlarda ancak vajinal doğumda olabilir. Esnek kızlık ancak flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ile kanayan kızlık zarına dönüştürülebilir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Gerek esnek kızlık zarı , gerekse önceden bozulmuş kızlık zarı küçük bir cerrahi müdahale olan kızlık zarı dikimi ile yeniden cinsel ilişkide kanama potansiyeline sahip himen durumuna getirilebilir. 2019 yılında Avrupa yakası İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama şu civarıdır diyemiyoruz, Kanunlar ve etik sebeplerle buraya fiyat yazmıyoruz, ama yapılacak dikim çeşidine görede değişir , en popüler ve mantıklı olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücreti  , vajina daraltmalı kalıcı himenoplasti fiyatları en ucuzu ise geçici kızlık zarı dikimi maliyetidir.

Kızlık zarı muayenesi

Kızlık zarınızın bozulup bozulmadığını veya zedelenme olup olmadığını hiç merak ettiniz mi ? Özelliklede sürtünme şeklinde cinsel ilişki yaşadığınızda kızlık zarınızdan birkaç damla kan geldiyse veya ani bir acı ile şişme ve kızarıklık yaşadıysanız kızlık zarı muayenesine ihtiyacınız olabilir, peki nasıl yapılıyor bu kızlık zarı muayenesi yada kızlık testi dersiniz ? Halk arasında bekaret kontrolü , kızlık testi gibi deyimlerle anılan kızlık zarı muayenesi sadece bir jinekolog tarafınca yapılır ve gözle bakarak gerçekleştirilir , yani kesinlikle her hangi bir cihaz veya alet kullanılmaz , vajinaya herhangi bir cisim sokulmaz , kızlık zarınıza dokunulmaz. İstanbul'da kızlık zarı muayenesi fiyatları şu civarıdır diyemiyoruz, Kanunlar ve etik sebeplerle buraya fiyat yazmıyoruz.


  Bu blogdaki popüler yayınlar

  Esnek kızlık zarı dikimi

  Esnek kızlık zarı ilişkiye girdiği anlaşılır mı ?

  Esnek kızlık zarı nasıl anlaşılır ? 2020

  Yasal uyarılar

  Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

  Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

  Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.