Esnek kızlık zarı hamileliğe engel mi ?

Kızlık zarının her bayanda farklı çeşitte olabileceği, ilk gecede kanama performanslarının bu durumdan etkilenebileceğini önceki yazılarımızda hep söyledik, peki hanımlarda yaklaşık olarak %5 oranında rastlanan esnek kızlık zarı hamileliğe engel mi dersiniz, bu konuda hergün gerek telefonla gerekse WhatsApp 0532 221 3007 den birçok soru geliyor, nedense insanların kafasında Aristo mantığı çerçevesinde oluşmuş önyargılar ve çeşitli cinsel fikirler var, evlenecek, gerdeğe girecek, kızlık zarı patlayacak, etraf kan gölüne dönecek, çarşaf kıpkırmızı kesilecek ve ancak ondan sonra döl tutacak ve gebe kalacak. Eski yeşilçam filmlerinde bir kadının seks hayatının başlangıcı hep böyle anlatıldı.

İşin aslına dönelim artık isterseniz, kızlık zarınızın esnek olma ihtimali yukarıda anlattığım gibi düşük bir ihtimaldir, ama evlilik öncesi sürtünme şeklinde bir ön sevişme yaşadı iseniz ve birkaç damlada olsa kanama oldu ise kızlık zarında yırtılma veya çentiklenmeler olabiliyor ve bu çentikler adet deliğini genişlettiği için zamanla esnek kızlık zarında olduğu üzere ilişkiye müsait bir kızlık zarı görünümüne bürünüyor, bozulmuş kızlık zarı ile aynı fonksiyondaki bu himen çeşidiyle bir jinekoloğa gittiğinizde size esnek kızlık zarına sahip olduğunuz söylenebiliyor, tabiki gerdekte kanama olmayacağı için ilişki yaşanmış kızlık zarları ile aynı kategoride bulunmuş oluyorsunuz. Sebep ne olursa olsun, ister doğuştan yani gerçekten esnek bir kızlık zarına sahip olun, yada sürtünmelerle çentiklenmiş ve ilişkiye müsait hale gelmiş, sonradan esnemiş bir zarla gedeğe girin kızlık zarınızdan kan gelmemesi durumu sizin gebe kalmanıza asla engel değildir, hatta birçok bayan hiç ilişkiye girmeden sperm bulaşması işe bakire iken gebe kalabiliyor, yani kızlık zarım esnek olduğu için, patlamadığı için gebe kalamıyorum diye bir realite yok, vajinaya giriş oluyorsa gebelik ihtimali yüksektir, bu durumun zarla alakası yoktur, kızlık zarımı açtırmak istiyorum diye doktor arayıp paranızı boşa harcamayın, 6 ay kadar korunmasız ilişki sonucu gebe kalamıyorsanız altında başla sebepler arayalım, sperm incelemesi ile yola çıkalım.

Esnek kızlık zarı

Penis girişi ile yırtılmayan ve adet deliğinden vajinaya ulaşıma izin veren himen çeşidini incelemek için esnek kızlık zarı başlıklı makalemi okuyunuz.

Kızlık zarı dikimi

Esnek veya bozulmuş kızlık zarına sahipseniz ve gerdekte kızlık zarı kanaması sizin için önemli ise himenoplasti ameliyatı dışında bir çare yoktur, bu konuda detaylara bakmak için kızlık zarı dikimi konulu yazımı okuyunuz.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

Doğuştan esnek bir zarınız varsa veya çeşitli sebepler ile bekaretinizi kaybetti iseniz yeniden bakirelik günlerinize geri dönmek için İstanbul'da hymenoplasty ameliyatı düşünebilirsiniz, bu konuda yaklaşık bir maliyet çıkartmak için kızlık zarı dikimi fiyatları başlıklı yazımı okuyabilirsiniz, yada Bakırköy'deki muayenehanemi arayabilirsiniz, veya WhatsApp 0532 221 3007 tan güncel ücret listemizi isteyebilirsiniz.

Vajina daraltma ameliyatı fiyatları

Vajinanızın genişlemiş olması cinsel ilişki kalitesini azaltır hatta çiftler arasında ciddi sorunlara bile yol açabilir, vajinoplasti ameliyatı ile hiç cinsel ilişkiye girmemiş hale gelmek pekala mümkündür, bu işin size kaç paraya mal olacağını öğrenmek için vajina daraltma ameliyatı fiyatları konulu makalemi okuyun yada WhatsApp 0532 221 3007 den ücret listemizi isteyin.

Labioplasti ameliyatı fiyatları

Labia minoralarınız yani cinsel iç dudaklar istediğiniz formda değilse, aradan et sarkması veya bollaşmış dış görünüm hakimse dudak küçültme ameliyatı ile istediğiniz sonucu alabilirsiniz, bu konuda bütçenize yansıyacak ekonomik tablonun durumuna bakmak için labioplasti ameliyatı fiyatları konulu makalemi okuyun, yada WhatsApp tan fiyat listesi isteyin.

Genital siğil tedavisi ücreti

Kondiloma adı verilen hpv adlı virüs enfeksiyonu olan bu zührevi hastalıktan kurtulmanın maliyeti için genital siğil tedavisi ücreti başlıklı yazımı inceleyin.

Kürtaj fiyatları

Plan dışı bir gebelik sürecinden çıkmak için tek çare çocuk aldırmaktır, İstanbul'da kürtaj fiyatları hakkındaki yazımı okuyun, yada gebelik haftanıza göre maliyet hesabı yapmak için WhatsApp'tan kürtaj fiyat listesi isteyin.

Esnek kızlık zarı nasıl anlaşılır ?

Bekaret zarınızın esnek olup olmadığını hiç cinsel ilişkiye girmeden anlamanın yolları varmıdır, bu konuda detaylar için esnek kızlık zarı nasıl anlaşılır başlıklı yazıma göz atın.

Esnek kızlık zarı nedir ?

Himen yani bakirelik zarının elastik yada esnek olması, cinsel ilişkide kanamaması durumunu temelden incelemek için esnek kızlık zarı nedir içerikli yazıma bakınız.

Esnek kızlık zarı kanar mı ?

Bekaret zarınızın esnek olduğunu öğrendikten sonra evlilik durumunda gerdek ritüelinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini anlamak için esnek kızlık zarı kanar mı başlıklı yazımı okuyun.

Esnek kızlık zarı resmi

Birçok bakire bayan kızlık zarının hangi çeşit olduğunu merak eder ve ayna yardımı ile inceleme yapar, bu durumda size yol gösterecek esnek kızlık zarı resmi konulu yazımı inceleyebilirsiniz.

Esnek kızlık zarı nasıl yırtılır ?

Bakirelik zarı esnek olduğunda kanama olmayacağı herkesçe bilinir ama yırtılıp yırtılmayacağı hep tartışılır, esnek kızlık zarı nasıl yırtılır başlıklı yazımız size yol gösterebilir.

Kızlık zarı hamile kalmaya engel mi ?

Bakirelik bozulmadan gebe kalan ve bize kürtaj için gelen birçok hastamız oluyor, bazılarıda kızlık zarı bozulmadığı için gebe kalamayacağını düşünüyor, bu konuda kızlık zarı hamile kalmaya engel mi konulu yazımı okuyabilirsiniz.

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı ?

Bir hanımın gebe kalması için bekaretinin bozulmuş olması gerektiği inancı çok yaygındır, bunun geçersiz olduğunu anlattığım kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı başlıklı makalemi okuyabilirsiniz.

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalanlar

Evlilik öncesi sürtünme yolu ile cinsel ilişki çok sık yaşanıyor, bu sebeple gebelik yaşayanların kürtaj ihtiyaçlarını nasıl karşılayacakları konusu için yazdığım kızlık zarı bozulmadan hamile kalanlar konulu anlatımıma bakınız.

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalmak mümkün mü ?

Bakire bayanların gebelik yaşamasıyla ilgili detaylar için kızlık zarı bozulmadan hamile kalmak mümkün mü konulu yazıma bakınız.

Kızlık zarı yırtılınca hamile kalınırmı ?

Cinsel ilişkide kızlık zarının bozulması ve kan gelmesi mutlaka gebelikle sonuçlanır mı merak ediyorsanız, kızlık zarı yırtılınca hamile kalınır mı başlıklı yazımı okuyunuz.

Kizlik zari delinmeden hamile kalinirmi ?

Bakire iken gebelik yaşamak insanı gerçekten şoke eder, ama çok sık karşılaşıyoruz inanın, bu mevzuda kızlık zarı delinmeden hamile kalınır mı başlıklı yazımı inceleyebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi Karabük

Karabük ili ve ilçelerinde kızlık zarı dikimi yapan doktorlar ve kızlık zarı dikimi fiyatları için kızlık zarı dikimi Karabük konulu yazımı okuyun.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Diploma ve Uzmanlık Belgesi ( sayfalar bölümünde )
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274
Haritada adres ve konum ( sayfalar bölümü )
İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, TEB bankası karşısı Bakırköy meydana çok yakınız )
Muayenehane resimleri ( sayfalar bölümü )
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,
Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.
Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )
Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )

Esnek kızlık zarı hamileliğe engel mi yorumları ( sayfalar bölümünde )

www.twitter.com/jinekologdr
www.facebook.com/kurtajfiyatlari
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Esnek kızlık zarı hamileliğe engel mi konusu için site kullanım kuralları ( sayfalar bölümü )

Yorumlar

 1. Sizi bir arkadaşım önerdide, kardeşim ilişkiye girmiş kızlık zarı 1 kereye mahsus ilişkileri olmuş diktirsek fiyat ne kadara gelir kalıcı yada geçici? esnek kızlık zarı hamileliğe engel olur mu ?
  2 08 2016, 20:59 - Jin op dr turgay karakaya: http://www.drturgaykarakaya.com/p/fiyat-listesi-tum-islemler-kzlk-zar.html?m=1

  YanıtlaSil
 2. Hocam mrb benim kızlık zarimda şüphelerim var doktora gittim içeri ince bisi soktunmu dedi bende yok dedim güvenemedim ona. Size sorum şu evlenmek üzereyim bugün kızlık zarına baktım kızlık zarına yuvarlak değil vajina içine baktığım zaman bı et parçası kızlık duvarına yapışık halde kenarlar bir biriyle bağlantılı değil çentikli nolur yardım edin

  YanıtlaSil
 3. Esnek kizlik zari acir mi acaba?

  YanıtlaSil
 4. Esnek kizlik zari acir mi acaba?

  YanıtlaSil
 5. Hocam kız arkadaşımın zarını patlatmış ya da zedelemiş olabilirim o esna da kan geldi ama ben sokmadım sürttüm ve boşalmadım gebelik ihtimali nedir ?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Esnek kızlık zarı nasıl anlaşılır ?

Esnek kızlık zarı ilişkiye girdiği anlaşılır mı ?