Kızlık zarı esnek olan hamile kalır mı ? 2020

2020 yılı için konuşursak kızlık zarı esnek olan hamile kalır mı diye bir yazı hazırlarken baktım ki bu konuya benzer birçok soru zaten bize ulaşıyormuş, mesela kızlık zarı bozulmadan zevk suyu ile hamile kalınır mı sorusu çok geliyor, zevk suyu tabir edilen prostat salgısında sperm hücreleri bulunuyor, gerisini siz düşünün, kızlık zarı bozulmadan hamile kalanlar ne yapacaklar dersiniz, ya gebeliğe devam edecekler yada kürtaj olacaklar, kızlık zarı bozulmadan hamile kalma oranı kaçtır, diyenlere %2.16 gibi küsuratlı bilgi veriyorum, net bir yüzde verilemez ama oran düşüktür, kızlık zarı bozulmadan hamile kalma belirtileri normal cinsel ilişki ile aynıdır, kızlık zarı bozulunca hamile kalınır mı ? bu soru güzel işte, şart değil diye kestirip atabilirim, kızlık zarı bozulmadan hamile kaldığını nasıl anlarsın, adetin geçer test yaparsın çift çizgi çıkar, kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı uzmantv, show tv ve kanal d gibi ortamlarda ele alınmaz ama ben yazıyorum işte okumaya devam edin, yada Bakırköy'deki muayenehanemi  dan arayın, olmadımı o zaman  den asistanlarımdan fiyat listesi alın. Kanunlar ve etik sebeplerle buraya direkt fiyat yazmıyoruz.

Kızlık zarı esnek olan görece şanssız bayanların hamile kalıp kalamayacağı konusuna geri dönelim isterseniz, şanssız dememe bozuldunuz mu yoksa, evet bazıları esnek kızlık zarına bir şans gözüyle bakıyor, düşünsenize evlilik öncesi sınırsız cinsel ilişkiye girip evlendiğinizde kanama olmaz ise zarım esnekmiş ondan kanamamış meğersem diyebilmek.. ama dikkatli bir jinekolog esnek kızlık zarı ile ilişki yaşandığını anlayabilir, bunu unutmamak lazım, tabiki kızlık zarını kızlarımıza dayatanları kınıyoruz, ama toplumdaki bu güçlü geleneği değiştirmek pek mümkün değil. Lafı çok mu dolandırdım, sanırım yaşlanıyorum, saçlarım beyazladı zaten, gebe kalma ihtimalinin kızlık zarının varlığı veya yokluğu ile değişmediğini söylesem şaşırır mıydınız, ama doğru, esnek yani ortasında penisin girişine izin verecek boyutta bir adet deliği bulunan kızlık zarı ile ilişkiye girenlerle kızlık zarı bozulmuş vajina ile cinsellik yaşayanlar arasında gebe kalma oran farkı yoktur, ayrıca sürtünme yolu ile bakireyken bile gebe kalan birçok hasta başvuruyor, kızlık zarını açıp kürtaj yapılıyor ve yine aynı seansta kızlık zarı dikimi yaparak bakireliğin devamı sağlanıyor.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Esnek kızlık zarı dikimi

Esnek kızlık zarı ilişkiye girdiği anlaşılır mı ?

Esnek kızlık zarı nasıl anlaşılır ? 2020

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.